O nás

2010 JUH 21028 FESTIVAL TEA

Prečo čaj?

Lebo ho milujem vo všetkých jeho podobách. Teda okrem tých vreckových, kde ani neviete identifikovať, čo to vlastne je. Pravý čaj, výnimočné bylinky, lahodné kvietky a ich brilantné kombinácie vás vezmú do sveta pohody aj jedinečného zážitku. A so zdravotným bonusom.

Ako to začalo?

V roku 2006 som sa rozhodla  gurmánsky zážitok z pitia skutočných čajov poskytnúť  aj ďalším ľuďom a otvorila som čajovňu Camellia v Bratislave. Robila som čajové večery s ochutnávkami čaju, na ktorých som učila ľudí správne si pripraviť čaj a vychutnať si ho s pôžitkom. O dva roky neskôr som si čerstvé a voňavé čajíky začala dovážať sama a predávať ich pod značkou Camellia. A pribudli odberatelia z pomedzi reštaurácií, kaviarní a obchodíkov. Záujem prejavili aj cateringové spoločnosti o spestrenie eventov čajovým barom a rôzne firmy o jedinečné voňavé čajové darčeky na rôzne príležitosti pre svojich klientov či zamestnancov a nie len na Vianoce. V 2014 som otvorila druhú čajovňu s obchodíkom v širšom centre Bratislavy. A keďže sa mi postupne nakopilo veľa práce s úžasnými čajmi a medzitým od 2007 neustále študujem tradičné feng šuej a robím aj túto moju druhú vášeň – feng šuej poradenstvo a projekty (môžete pozrieť www.fscentrum.sk), tak som sa rozhodla čajovne zatvoriť a presunúť sa do virtuálneho sveta.

Čo ďalej?

Stále vám chcem prinášať tie skvelé čaje z rôznych kútov sveta, úžasné bylinky a kvietky, rozširovať ich sortiment pre vašu pohodu i potešenie vašich chuťových pohárikov. A verím, že príde čas aj na písanie zaujímavých článkov, v ktorých vás zoberiem do nevšedného sveta čajových záhrad plného unikátnych chutí a vôní čaju, do bylinkových záhrad plných krásy a zdravia. A tiež sa dočká svetla sveta moja zbierka receptov, v ktorých hrá hlavnú rolu čaj alebo bylinky či kvietky. Ich rozmanitosť vám ponúkne presne to, čo práve potrebujete: upokojenie, liečenie, naštartovanie, sústredenie, uvoľnenie, pochutenie, zážitok, radosť, dobrodružstvo, pohodu, vyživenie, hydratáciu, harmóniu, pestrosť ...