Adventný kalendár - vianočné krabičky

od €66,80

Zvoľte variant

Objavte kúzlo predvianočného času s Adventným kalendárom vianočné krabičky - na každý deň iný čaj

Detailné informácie

Detské čaje
Momentálne vypredané
€66,80
Dospelácke čaje
Momentálne vypredané
€78

Podrobný popis

Užite si predvianočný čas s Čajovým adventným kalendárom – dennou dávkou príjemných a pohodových momentov, ktoré si zaslúžite.

Vychutnajte si každý deň v decembri s novým a vzrušujúcim výberom sypaných čajov, ktoré premenia vaše odpočinkové chvíle na naozajstný zážitok.

Každá z 24 "vankúšikových" krabičiek s 5 krásnymi vianočnými motívmi ukrýva v sebe niečo viac než len čaj – ukrýva príbeh, tradíciu a starostlivo vyberané chutné prekvapenie. Či už hľadáte dokonalý darček pre milovníka čajov alebo si chcete sami dopriať príjemné ranné prebudenie či relaxačný večerný rituál, náš Adventný kalendár je to pravé orechové.

Tento rok sme pre vás pripravili úplne novú kolekciu čajov, ktoré sme v Adventnom kalendári ešte nemali. Každá krabička obsahuje 10 g čaju, čo postačuje na prípravu dvoch porcií (cca 0,6 l) voňavého čaju, aby ste mohli každý deň v decembri ochutnať niečo nové a vzrušujúce.

Pripravili sme 2 varianty tohto Adventného kalendára: - pre deti a pre dospelákov.

Pre rodičov, ktorí hľadajú zdravú a zaujímavú alternatívu  pre svoje deti, ponúkame možnosť detských čajov bez teínu. A pre dospelých? Pripravte sa na rozmanité a sofistikované chute, ktoré vás pohladia po duši a zahrejú v zimnom období. Ponorte sa do sveta čajov s naším Adventným kalendárom darčekové krabičky a premeňte každé ranné či večerné rituály na malé oslavy.

Najväčšie výhody produktu:

- Exkluzívny výber: Nový sortiment čajov pre rok 2023, ručne vyberaný s láskou pre nezabudnuteľný zážitok každý deň.

- Prispôsobený výber: Možnosť výberu medzi detskými a dospeláckymi čajmi, pre osobné potešenie alebo ako dokonalý darček.

- Dvojitá porcia: Každá krabička obsahuje dostatok čaju na prípravu dvoch porcií, aby ste si mohli vychutnať čaj v kruhu svojich blízkych.

- Vianočná atmosféra: Nádherné "vankúšikové" krabičky s vianočnými motívmi dodajú vašej domácnosti čaro a pohodu sviatkov.

- Udržateľnosť a kvalita: Vyberané čaje z eshopu Camellia, ktorý je známy svojou kvalitou a záväzkom k udržateľnosti, zabezpečujú, že každý šálka je nielen chutný, ale aj eticky zodpovedný výber.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: